Division 3 Competitions

Home Page

 

Back to Competitions

 

Singles Div 3

 

COUNTY COMPETITIONS

Results should be phoned in before 9.30p.m OR as soon as competition is completed

Please telephone: Dawn Slater 01732 884580,

email: dawn.slater1@btopenworld.com

Please ensure you telephone result and only follow- up with an email. When emailing result or leaving a message please state which competition, also your name and number plus your opponent’s name and number. If follow-up via email please retain your competition card, if only telephoning result then score cards MUST be sent  to:

Mrs Dawn Slater, 5 Blacksole Road, Wrotham, Sevenoaks TN15 7DB.

PLEASE NOTE IT WILL BE YOUR RESPONSIBILITY TO RAISE ALL COMPETITION CARDS; ALL RESULTS WILL BE E-MAILED TO THE CLUBS’ DESIGNATED MEMBER WHO WILL BE EXPECTED TO PUT ALL RESULTS ON THEIR CLUB’S NOTICEBOARD

Please note all players names must be entered on Score Cards

 

Pairs Div 3

Triples Div 3

Fours Div 3

Maude Woods Div 3

Senior Fours Div 3

 

Entry

Name

Entry

Name

Entry

Name

 

APPLEYARD (formerly UK Paper)

 

BORSTAL (CONT)

 

MAIDSTONE (CONT)

1

Chris Bowden

32

Jill Tipper

58

Pat Sears

2

Paige Dennis

CHATHAM

 

MILTON REGIS

3

Sian Honnor

33

Marie Fitzgerald

59

Joy Chapman

4

Imogen Jenner

34

Sheila Pamplin

60

Pat Goodger

5

Jane Johnson

35

Eileen Price

61

Pauline Holdstock

6

Wendy King

36

Kay Woolham

62

Rachel Jenner

7

Lisa Knowles

 

CIVIL SERVICE

PENINSULA

BEARSTED & THURNHAM

37

Julie Jasper

63

Sandra Massie

8

Donna Harris

38

Lynn Tyler

64

Jackie Mitchell

9

Gill Lunn

 

CRANBROOK

65

Yvonne Vidgeon

10

Sandra Parkes

39

Gill Bunch

 

QUEENBOROUGH

11

Deborah Trend

DITTON

66

Fiona Dement

12

Jenny Wright

40

Doreen Easterby

67

Alison King

BIDDENDEN

41

Angela Jakes

68

Mandy Long

13

Kim Buggins

42

Melissa Pink

 

SHEERNESS ST GEORGES

14

Chris Clark

43

Fay Vercoe

69

Amy Banes

15

Maggie Plant

GROSVENOR

70

Judy Banes

16

Veronica Shyvers

44

Jo Cartwright

71

Kerry Jacobs

17

Ann Walker

HOLMESDALE

TENTERDEN

BOROUGH GREEN

45

Mary Chapman

72

Andra Crosser

18

Becky Banks

46

Jan Cooper

TONBRIDGE

19

Rachel Banks

47

Angela Flint

73

Chris Bruce

20

Jane Cogle

48

Angela Forsyth

74

Joan Campbell

21

Rita Horn

49

Lucy Johnston

 

TOWNSHEND HOOK

22

Jean McCallum

50

Jose Young

75

Jeanne Bingham

23

Dee Ragan

KEMSLEY

76

Chris Brown

24

Leah Saxton

51

Gina Shoebridge

WESTERHAM

25

Diane Sekjer

52

Tracey Stratfull

77

Jennifer Gibbs

26

Dawn Slater

LOOSE

78

Wyn Reynolds

 

BORSTAL

 

53

Gill Soames

 

 

WROTHAM

27

Jennifer Eldridge

 

54

Janet Stubbs

 

79

Linda Fardell

28

Rosemary Flood

 

MAIDSTONE

 

 

 

29

Nicky Gausby

 

55

Heather Jarrett

 

 

 

30

Veronica Pink

 

56

Sylvia Leigh

 

 

 

31

Eileen Simpson

 

57

Alexandra Rowe